XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022

1. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny. Witam serdecznie wszystkich spędzających wakacje i urlopy na terenie naszej parafii. Niech w czasie tegorocznych wakacji nie zabraknie modlitwy i chęci czynienia dobra. Przeżycie czasu wolnego w harmonii z Bogiem i z drugim człowiekiem, z otaczającą nas przyrodą, przemyślenie swojego stosunku do Boga, uregulowanie trudnych spraw życiowych - to ogólna recepta na czas wolny. Wszystkim życzę wakacji z Bogiem i wakacji z rodziną.

2. Nabożeństwa czerwcowe do środy po wieczornej Mszy św., w czwartek przed Mszą św. - na zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. W środę w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W związku z tym w przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 1715. W piątek odwiedzę chorych z Komunią św.

W I sobotę miesiąca, o godz. 1730 modlitwa różańcowa wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy św. i nabożeństwie wymiana tajemnic.

5. Od przyszłej niedzieli posługę organisty w naszym kościele będzie pełniła również pani Monika Hinc.

6. Wójtowie gmin przypominają o kończącym się terminie składania deklaracji dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Termin składania deklaracji upływa z końcem czerwca tego roku. Deklaracje należy składać  w budynku właściwego Urzędu Gminy.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

KOŚCIÓŁ PO REMONCIE WIEŻY